tel. +48 607 337 495
biuro@adwokatskurowska.pl

O kancelarii

Alina Skurowska Adwokat

Praktykę zawodową rozpoczęłam w 2014 r. wraz z ukończeniem studiów na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii przy Uniwersytecie Wrocławskim. Własną kancelarię adwokacką prowadzę od 2019 r.

Standardem mojej pracy jest najwyższa staranność w obsłudze Klientów i prostota w komunikacji. Do każdej sprawy podchodzę w sposób indywidualny i nieszablonowy. Dzięki współpracy z notariuszami, doradcami podatkowymi i restrukturyzacyjnymi, biegłymi rewidentami, tłumaczami przysięgłymi i innymi specjalistami sprawy moich Klientów są załatwiane w sposób kompleksowy.

Poza zdobytym dotychczas doświadczeniem i ciągłą praktyką zawodową, stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

W pracy kancelarii systematycznie wdrażam narzędzia pozwalające na obsługę Klientów niezależnie od miejsca ich zamieszkania czy siedziby. W ramach prowadzonych przeze mnie postępowań sądowych od lat korzystam z systemów elektronicznych, takich jak platforma usług elektronicznych, S24, EPU czy od niedawna PRS.

Władam biegle językiem angielskim.

Zachęcam do zapoznania się z szczegółową ofertą kancelarii.